1

Nové webové stránky

Výsledky 2. kola krajské ligy karate

V sobotu 16.4. se konalo 2. kolo krajské ligy karate ve Strakonicích. Boršovští karatisté přivezli domu 5 medailí. Gratulujeme !!!

20.04.11

Nominace na 2. kolo KL - Strakonice

V sobotu 16.4. se bude konat 2. kolo krajské ligy karate ve Strakonicích. Na tento turnaj je nominováno celkem 12 závodníků z našeho oddílu.

14.04.11

Rekonstrukce sokolovny - zrušení tréninků

Z důvodu rekonstrukce Sokolovny jsou od 14.4. - 23.4. zrušeny všechny tréninky Karate. Děkujeme za pochopení TJK

13.04.11

Nominace na ME seniorů - Švýcarsko

Ve dnech 6. - 8. května se bude konat 46. mistrovství Evropy seniorů ve Švýcarsku. Na tento šampionát se nominovalo 5 závodníků z TJ Karate České Budějovice.

12.04.11

2 medaile z Poháru nadějí

V sobotu 9.4. se konala soutěž pod názvem Pohár nadějí v Novém Boru. Turnaje se zúčastnil i náš oddíl a vybojoval 2 medaile. Nejvíce se dařilo našemu oddílu SK Vodňany.

11.04.11

2. kolo krajské ligy karate

V sobotu 16.4. se bude konat druhé kolo krajské ligy karate ve Strakonicích. Během týdne bude zveřejněna i nominace závodníků na tento turnaj.

08.04.11

Nominace na Pohár nadějí - Česká Lípa

V sobotu 9.4. se bude konat další nominační turnaj žáků na MČR 2011 v tělocvičně Nový Bor. Odjezd na turnaj v sobotu 9.4. v 6:30 hod. od tělocvičny v ČB.

02.04.11

Víkendové soustředění

Tento víkend se konalo soustředění karate před mistrovstvím ČR seniorů, které se bude konat již příští víkend v Lovosicích. Soustředění se zúčastnilo cca 25 karatistů. Nechyběli ani závodníci z Boršova.

20.03.11

Finále ligy družstev kumite 2011

Finále ligy družstev  kumite 2011

V neděli 13.3. se konalo finále ligy družstev kumite v Českých Budějovicích. Náš oddíl získal v každé kategorii medaili a stal se tak nejúspěšnějším klubem turnaje. Největší úspěch slavili junioři, kteří již popáté v řadě získali mistrovský titul. Boršovští závodníci Ludačka a Lukšík vybojovali společně s Kibrikem a Polánkou stříbro v kategorii dorostenců.