4.týden M. Janouch

Bude se cvičit v tělocvičně i venku proto úbor karategi i oblečení na ven.

30.06.14

NINJA NOC & NINJA CUP

Z pátka (20. června) na sobotu (21. června) pořádá TJ Karate České Budějovice předprázdninovou Ninja noc. Nocovat se bude v tělocvičně na druhý den dopoledne se budou konat závody. Jen skutečný ninja a karatista vydrží tuhle zkoušku odvahy.

Těšíme se na Vás, nebudou samozřejmě chybět soutěže a hry, na které jste všichni zvyklí.

16.06.14

Příměstský tábor v Boršově

Ve dvou termínech proběhne v tělocviočně Sokola Boršov příměstský tábor dětí

První termín 30.6-4.7.2014 ,,Sebeobrana-sportovní"

Druhý termín 7.7-11.7.2014 ,,Sportovní"

05.06.14

Doudlebský den dětí

Doudlebský den dětí se nám všem moc líbil, byl to zážitkový den, který stál za to. V pěkném prostředdí, pořadatelsky perfektně připravená akce s nabitým programem s účastí 23 našich dětí z Boršovského oddílu. Po přijezdu jsme se ubytovali v místní škole. plnili  soutěžní úkoly pořadatele, společný oběd, ukázka karate našeho oddílu, opékání buřtů, hry, promítání filmů a večerka ve 22:00, Ráno po snídani procházka a odjez do Boršova. Děkujeme všem rodičům za pomoc při odvozu dětí a za spolupráci při samotné akci.

05.06.14

Výsledky 1.kola Krumlovské ligy karate

Za účasti 36 závodníků z pořádajícího oddílu Panthers Český Krumlov a  TJK Boršov se konalo 1. kolo Krumlovské ligy karate. Podle ohlasů závodníků a rodičů to byla pěkná soutěž, které nechybělo skoro nic, v hezkém prostředí Č. Krumlova, pořadatelsky velmi dobře připravená, závodníci předváděli nadšené výkony, skoro každý dostal medaili a cenu. Přálo nám i počasí, což bylo důležité vzhledem k tomu, že část soutěže proběhla venku v parku. Musíme pochválit všechny naše závodníky za velkou účast a za dobré výkony, celkově jsme získali 8 zlatých, 3 stříbrných a 8 bronzových medailí. Nejlepším závodníkem celé soutěže se stal Ondra Bednář a vyhrál velký pohár. Byl to hezký den.

05.06.14

Info pro rodiče

Co nás čeká v následujících měsících.

10.04.14

Výsledky 2. kolo ligy talentů v Č. Krumlově

V sobotu 22. března se konalo 2. kolo ligy talentů v Českém Krumlově. Turnaje se zúčastnilo cca 120 závodníků a naši nejmladší závodníci se v konkurenci neztratili.Gratulujeme všem medailistům.