1

Nové webové stránky

Boršovský Tygřík odvahy

V noci z pátka 9. prosince na sobotu 10. prosince se koná Vánoční Boršovský tygřík odvahy. Bude nabitý program plný her a soutěží. V sobotu se budou pořádat závody v karate.

16.11.11

Změny tréninků skupiny Karate 2

Od pondělí 7. 11. dochází ke změně tréninků skupiny Karate 2.

Navíc přibude nový trénink ve středu od 18:00 do 19:00 pod vedením trenérky Mirky.

02.11.11

!!Změna!! Zkoušky STV od 18:00

Zkoušky STV se z organizačních důvodů posouvají o hodinu. Nový začátek je tedy od 18:00 namísto od 17:00. Den a místo nadále zůstává.

31.10.11

Soustředění závodních oddílů

Od pátka 18. do neděle 20. listopadu se koná soustředění závodních oddílů. Jako hlavní host soustředění bude medailista z ME a MS Christian Grüner, který přiveze své tři svěřence, medailisty z juniorských ME. Povinná účast všech členů závodních oddílů.

27.10.11

Zkoušky na vyšší technické stupně karate.

Ve středu 2. Listopadu 2011 se v prostorách boršovské sokolovny konají zkoušky na vyšší technické stupně karate. Začátek zkoušek je od 17:00. S sebou vemte průkaz karate, kimono, pásek a 150,- Kč.

26.10.11

3 zlalé a 1 stříbrná z krajské ligy

V sobotu 15.10. proběhlo III. kolo krajské ligy karate, když pořádajícím klubem byl TJ Karate České Budějovice. TJ Karate Boršov vybojovalo celkem 4 medaile.

16.10.11

4 medaile pro TJK Boršov z Rychnova

V sobotu 8.10. se konal nominační turnaj na mistrovství ČR v Rychnově nad Kněžnou. Oddíl TJK Boršov zde vybojoval celkem 4 cenné kovy.

11.10.11

Náš klub TJ Karate České Budějovice připravil soustředění pro závodní oddíly. Doporučujeme všem závodníkům !!!

08.10.11

Víkendové soustředění základních oddílů

Náš klub TJ Karate České Budějovice připravil víkendové soustředění pro děti ze základních oddílů. Doporučujeme všem karatistům, kteří chtějí zdokonalit své karate.

30.09.11

Nikki Kuttová - stříbro z Budapeště

Závodníci TJ Karate České Budějovice vybojovali celkem 6 cenných medailí na Středoevropské lize karate v Budapešti. Nikki Kuttová vybojovala stříbro.