Výsledky 2. kola krajské ligy karate

V sobotu 16.4. se konalo 2. kolo krajské ligy karate ve Strakonicích. Boršovští karatisté přivezli domu 5 medailí. Gratulujeme !!!

Druhého kola krajské ligy karate se zúčastnilo také 11 závodníků z našeho oddílu v Boršově nad Vltavou, kteří vybojovali 5 medailí. K velkému překvapení všech si velice dobře vedli naši nejmladší závodníci a to Jiří Dolejší a Tomáš Rezek, kteří v kategorii kumite ml.žáci do 30 kg (nejpočetnější kategorie celého turnaje) zápasili poprvé a oba se probojovali až do semifinále. Další pěkný úspěch vybojoval Adam Jirka, který právě v této kategorii získal stříbro. Ostatní závodníci podali pěkný výkon, za který se nemusí vůbec stydět. Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci oddílu.