Boršovská liga karate – 1.kolo 16. 2. 2014

Prvního kola Boršovské ligy karate se zúčastnilo 30 závodníků z TJK Boršov a Panthers Č. Krumlov. Výborné výkony závodníků i rozhodčích, velká a bouřlivá účast diváků, dobrá organizace, medaile, diplomy, to vše bylo vidět na závodech karate v Boršovské sokolovně.

Pro většinu závodníků to byla první zkušenost si zazávodit. Soutěž byla určena především pro začátečníky, členy TJK Boršov, pozvání přijal partnerský oddíl z Č. Krumlova. Bylo vidět řadu dobrých výkonů, nasazení, radosti z vítězství ale i slziček s proher. Nejlepším závodníkem soutěže byl vyhodnocen talent z TJK Boršov Adam Nejedlý, který má 7kyu a získal dvě zlaté medaile z kata jednotlivců v kategorii 8-7kyu a i v kategorii kata 6-5kyu. Rozhodčími soutěže byli trenéři karate Boršov J. Mertl, J. Ludačka, M. Janouch a trenér Č. Krumlova M. Hullman, hlavním organizátorem byl J. Faktor. Děkujeme všem za pomoc a podporu, díky které soutěž mohla zdárně proběhnout.