Nábor Karate

V pondělí 23. září se koná nábor nových žáčků karate. Tréninky probíhají dvakrát týdně v Sokolovně v Boršově nad Vltavou.

Nábor 23. září od 17:00

Nábor je určen pro všechny děti ve věku 5 – 15 let.

Na první trénink přijďte ve sportovním oblečení. Cvičí se bez obuvi na speciálním měkčeném povrchu zvaném tatami.

Tréninky probíhají v Sokolovně Boršov nad Vltavou každé

• Pondělí od 17:00
  • Středa od 17:00

S sebou:
sportovní oblečení, cvičí se bez obuvi, pití.

Členské příspěvky:
1300,- za pololetí / 2600,- ročně.
Platba členských příspěvků je možná hotově přímo trenérům. Platba za první školní pololetí a celoroční platba nejpozději do konce října a za druhé školní pololetí do konce února. Nedodržení termínu platby členských příspěvků sankční poplatek 200,- měsíčně.

Kimono a pásek:
Kimono a pásek by si měl každý pořídit do konce roku 2013, možnost koupě kimon a dalšího vybavení na karate v našem obchůdku přímo v tělocvičně ZŠ E. Destinové. Máme také k prodeji kimona obnošená za nižší cenu.

Průkaz karate a členská známka ČSKe:
Průkaz karate (150 Kč) a členská známka Českého svazu karate pro daný rok (300 Kč). Převzetí a placení průkazu a členské známky proběhne přibližně v měsíci březen 2014. V členské známce je zahrnut příspěvek Českému svazu karate a také úrazové pojištění.

Další informace:
Jiří Faktor - tel. 777 815 709; jirka.faktor@email.cz